• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

O nás

Lokální švédský internetový obchod byl založen v roce 2013 a od té doby se neustále rozrůstá. Dnes působíme v 17 zemích a ve 13 různých jazycích.

Vše začalo vášní pro výrobky, které dnes prodáváme. Je pozoruhodné, jak velký vliv mohou mít drobné detaily, jako jsou úchytky, knopky a háčky, na celý interiér vašeho domova. Hlavním účelem úchytky nebo knopky je samozřejmě její funkčnost - otevírání a zavírání skříněk a zásuvek. Design je však dnes stejně důležitý jako funkčnost.

Náš obchodní cíl je jednoduchý. Zpřístupnit kvalitní madla, úchytky a háčky všem, kteří si cení dobrého designu stejně jako my. Proto jsme vytvořili webové obchody po celé Evropě a v Severní Americe, které jsou všechny řízeny mezinárodním týmem, starajícím se od zákaznického servisu a vyřizování objednávek až po vývoj produktů.

V našem portfoliu se nachází více než 800 produktů od více než 10 různých dodavatelů. Někteří z našich dodavatelů jsou velké a známé značky, někteří jsou zase menší. Neustále hledáme nové, specializované designéry, se kterými bychom mohli spolupracovat, abychom si udrželi konkurenceschopnost a mohli ovlivňovat aktuální trendy v interiérovém designu.

Zajímá vás, v jakých zemích působíme a jaké názvy používáme v jednotlivých jazycích? Zde je seznam:
Rakousko, AlleGriffe
Belgie, AlleGreepjes
Dánsko, Alt i Greb
Estonsko, Kapinupud
Finsko, Kaikki Kahvat
Francie, Boutons & Poignées
Německo, AlleGriffe
Itálie, Pomelli & Maniglie
Lotyšsko, MēbeļuRokturi
Nizozemsko, AlleGreepjes
Norsko, Allebeslag
Polsko, Wszystkie Uchwyty
Švédsko, Allabeslag
Velká Británie, All Handles & Pulls
USA, All Handles & Pulls

Náš oficiální název je:
Allabeslag Sverige AB
De Geersfors 25
59198 Motala
Švédsko
DIČ: SE556917867501